PRÁZDNINY NA SLOVENSKU - LETO NA HORÁCH - RELAX V LONE PRÍRODY

Národný park Malá Fatra patrí v lete k tým najvyhľadávanejším lokalitám. Vďaka svojej rozmanitosti ponúka vyžitie pre široké spektrum návštevníkov. Špeciálne Terchová, Vrátna a okolie sú v rámci Malej Fatry naozaj TOP miesto pre dovolenku na Slovensku.

Nájdete tu nespočetné množstvo turistických chodníkov pre náročných, ale aj pre rodiny s deťmi. V rámci Terchovej a Vrátnej sa môžete presúvať peši, autom, Terchovským vláčikom, ale môžete si požičať aj bicykel, alebo kolobežku. Na hrebeň vás vyvezie kabínková lanovka, pod hrebeňom sa môžete najesť na horských chatách.

Ak ste sa už rozhodli a hľadáte ubytovanie v Terchovej, ak si chcete užiť kulinársky zážitok a oddychovať v útulnom hoteli, hotel Diery je určite skvelá voľba!

Hotel priamo na vstupe do Jánošíkových Dier. Tu môžete rozchodiť jarnú únavu, relaxovať pri masáži, naberať nové sily v úžasnom wellness a užívať si skvelú kuchyňu tradičnej slovenskej reštaurácie Terchovská koliba Diery. Útulné ubytovanie v čistých a pohodlných izbách je len čerešničkou na torte.

V príprade nepriaznivého počasia môžete využiť hotelovú spoločenskú miestnosť, kde si môžete zahrať billiard, šípky, stolný futbal a vaše detičky sa môžu zahrať v jednom z dvoch detských kútikov. Väčšie deti, ale aj dospelí si môžu zahrať X-box a PS4 PRO, či sledovať rôzne programy v salóniku s veľkou zahnutou obrazovkou. Ak vás počasie úplne neodradí, môžete navštíviť múzeum Juraja Jánošíka, vyviezť sa lanovkou na Chleb, kde si v teple hornej stanice lanovky môžete užívať nádherné výhľady na pestrofarebnú Malú Fatru. V Terchovej môžete vidieť unikátny model železnice s rozlohou viac ako 50 m2, jedinečný drevený betlehem v miestnom kostole, od ktorého si môžete spraviť krátku prechádzku na rozhľadňu Terchovské srdce. Obísť nemôžete ani 7,5m vysokú sochu Juraja Jánošíka, ktorá sa týči nad starou dedinou, odkiaľ je to len na skok do horského pivovaru Vŕšky.

Neváhajte a rezervujte si pobyt čo najskôr. V období jún až september sme na 99% vypredaní!

Píšte na info@hotel-diery.sk, alebo zavolajte priamo jednej z našich milých recepčných na číslo +421 911 569 532!

Tešíme sa na vás!