POBYTOVÉ BALÍKY - DOVOLENKA V TERCHOVEJ

Región Malá Fatra - Terchová je jedným z nie veľa regiónov na Slovensku, ktorý ponúka možnosť skvelej dovolenky celoročne. Či už je to turistika, lyžovačka, bežkovanie, skialp v zime, alebo krásne prechádzky počas jary, leta a jesene. Región Malá Fatra - Terchová má čo ponúknuť počas celého roka. Veľkou výhodou je aj to, že len na skok je krásna Orava, Liptov a Kysuce, ktoré ponúkajú mnoho ďalších atrakcií.

Hotel Diery *** Vám ponúka celoročne zaujímavé a zvýhodnené pobytové balíky, ktoré sú doplnené o rôzne zľavy. Príjemné prostredie útulného hotela na vstupe do Jánošíkových Dier, detské kútiky, wellness a tradičná terchovská koliba sú zárukou najlepšej dovolenky v Terchovej.

Hľadáte tip na rodinný pobyt / tip na pobyt s deťmi / tip na víkend

Hotel totiž ponúka svojim hosťom veľkú spoločenskú miestnosť, v ktorej si môžete každé ráno vychutnať luxusné bufetové raňajky. Káva a čaj počas je voľne k dispozícii počas celého dňa. V miestnosti taktiež nájdete biliard, šípky, stolný futbal a veľký detský kútik s rozličným vybavením. Pre hráčov je k dispozícii X-BOX a PS 4 PRO s množstvom rôznych hier. Škaredé počasie vás preto určite nezaskočí.

Sily môžete naberať v útulnom wellness, ktoré je otvorené len pre ubytovaných hostí. Fínska, parná a infra sauna, vírivky a masáže, všetko čo potrebujete k zrelaxovaniu a regenerácii.

Priamo za hotelom začína chodník Jánošíkovymi dierami. Jánošíkové diery a vlastne celá Malá Fatra sú krásne počas celého roka. Preferujete ľahkú prechádzku k najbližšiemu bufetu, alebo namáhavú túru na Veľký Rozsutec? Ubytujte sa v hoteli Diery a výber už necháme na vás. Špeciálne krásne sú Jánošíkove diery v zime.

Súčasťou hotela je aj tradičná reštaurácia s autentickou atmosférou pravej terchovskej koliby. Okrem tradičných jedál v poctivej kvalite tu nájdete aj vegánske a bezlepkové verzie a jedlá. Súčasťou koliby je malý detský kútik, aby sa aj rodičia mohli v kľude najesť. Čapujeme pivo z remeselných pivovarov Vŕšky a Predná Hora.

Počas januára až marca pravidelne organizujeme Terchovské večery. Skvelá tradičná päťchodová večera v doprovode legendárnej Ťažkej muziky, nezbudnuteľný kulinársky a kultúrny zážitok.