POBYTOVÝ BALÍK - VÍKENDOVÉ WELLNESS POBYTY JESEŇ 2023 - HOTEL DIERY *** TERCHOVÁ VRÁTNA

Predĺžený wellness víkend, víkendový wellness pobyt alebo pár dní dovolenky počas jesene 2023 na Slovensku

Jeseň v horách je podľa mnohých to najkrajšie obdobie roka, ktoré môžete v kopcoch zažiť. Tak je to aj na hrebeni národného parku Malá Fatra. Len tu môžete úplne vypnúť a oddať sa omladzujúcim účinkom pobytu v horskom prostredí.

A ak máte radi útulné rodinné hotely, Hotel Diery *** je to najlepšie, čo Terchová a Vrátna ponúka. Hotel priamo na vstupe do Jánošíkových Dier. Tu môžete rozchodiť jesennú únavu, relaxovať pri masáži, naberať nové sily v úžasnom wellness a užívať si skvelú kuchyňu tradičnej slovenskej reštaurácie Terchovská koliba Diery. Útulné ubytovanie v čistých a pohodlných izbách je len čerešničkou na torte.

V príprade nepriaznivého počasia môžete využiť hotelovú spoločenskú miestnosť, kde si môžete zahrať billiard, šípky, kalčeto a vaše detičky sa môžu zahrať v jednom z dvoch detských kútikov. Väčšie deti, ale aj dospelí si môžu zahrať X-box, či sledovať rôzne programy v salóniku s veľkou zahnutou obrazovkou. Ak vás počasie úplne neodradí, môžete navštíviť múzeum Juraja Jánošíka, vyviezť sa lanovkou na Chleb, kde si v teple hornej stanice lanovky môžete užívať nádherné výhľady na pestrofarebnú Malú Fatru. V Terchovej môžete vidieť unikátny model železnice s rozlohou viac ako 50 m2, jedinečný drevený betlehem v miestnom kostole, od ktorého si môžete spraviť krátku prechádzku na rozhľadňu Terchovské srdce. Obísť nemôžete ani 7,5m vysokú sochu Juraja Jánošíka, ktorá sa týči nad starou dedinou, odkiaľ je to len na skok do horského pivovaru Vŕšky.

Región Mala Fatra však toho ponúka omnoho omnoho viac...