HOTEL DIERY*** - VÁŠ HOTEL PRI KAŽDEJ NÁVŠTEVE TERCHOVEJ...


Hotel Diery*** Vám ponúka ubytovanie v malebnej dedinke Terchová, v časti Biely Potok a to v lokalite, ktorá je považovaná za najlepší východiskový bod pre turistickú trasu, cez skalný kaňon Jánošíkove Diery, ktorá ponúka okrem neopakovateľnej atmosféry Dierového kaňonu, s prekrásnymi vodopádmi a rebríkmi, i možnosť výletov na Malý a Veľký Rozsutec, ako aj mnoho ďalších výletov do známej Vrátnej doliny.

Ubytovanie ponúkame v kompletne stavebne zrenovovaných a pohodlných izbách, pričom každá izba je štandardne vybavená hladničkousociálnym zariadením s vaňou, sprchou a WC. Prevažná väčšina izieb má buď balkón ( izby SUPERIOR ) alebo terasu ( izby STANDARD ). Všetky izby sú kompletne zrenovované, s novým dizajnovým nábytkom, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre Hotel Diery***, s mini chladničkou a s LCD TV s hotelovou televíziou od spoločnosti ANTIK.

Domáce zvieratká sú u nás vítané, náš hotel je známy ako priateľský k domácim zvieratám. Kvôli zvyšeným nárokom na poriadne čistenie sme však od roku 2017 pristúpili k spoplatneniu pobytu s domácim zvieratkom. Pri požiadaní o bezplatnú výbavu pre zvieratá Vám však už pri príchode nachystáme misky na jedlo a na vodu ( s čerstvou vodou ) a pelíšek pre Vaše domáce zvieratko.

Kvôli najlepšej cene Vášho pobytu si pozrite naše pobytové balíky, ktoré ponúkame počas celého roku.