HOTEL DIERY***, VÁŠ HOTEL PRI KAŽDEJ NÁVŠTEVE TERCHOVEJ...

DOVOLENKA NA SLOVENSKU - DOVOLENKA V HORÁCH

Hotel Diery*** Vám ponúka ubytovanie v malebnej dedinke Terchová na úpäti pohoria a národného parku Malá Fatra, v časti Biely Potok a to v lokalite, ktorá je považovaná za najlepší východiskový bod pre turistickú trasu cez skalný kaňon Jánošíkové Diery. Turistický chodník ponúka neopakovateľnú atmosféru s prekrásnymi vodopádmi a rebríkmi. Na výber je množstvo trás, od tých úplne nenáročných napr. k bufetu na Podžiari, alebo trasa do Štefanovej, po náročnejšie trasy na Malý Rozsutec a Veľký Rozsutec. Terchová a Vrátna dolina ponúkajú nespočetné množstvo kombinácii rôznych trás, pri ktorých môžete využiť aj Terchovský vláčik, kabínkovú lanovku na Chleb, alebo kolobežky a elektro-bicykle cez ebike share, ktoré si môžete požičať a vrátiť na rôznych miestach v Terchovej a Vrátnej.

Ponúkané ubytovanie je v komfortných izbách, pričom každá izba je štandardne vybavená chladničkou a sociálnym zariadením s vaňou, sprchou a WC. Prevažná väčšina izieb má buď balkón alebo terasu. Všetky izby a apartmány majú dizajnový nábytok, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre Hotel Diery***, s mini chladničkou, Smart TV a pri príchode je na izbách a apartmánoch pripravená balená voda.

Domáce zvieratká sú u nás vítané, náš hotel je známy ako priateľský k domácim zvieratám. Kvôli zvýšeným nárokom na poriadne čistenie sme však pristúpili k spoplatneniu pobytu s domácim zvieratkom. Pri požiadaní o bezplatnú výbavu pre zvieratá Vám však už pri príchode nachystáme misky na jedlo a na vodu a peliešok pre Vaše domáce zvieratko.

Pre ubytovaných hostí je k dispozícii veľká spoločenská miestnosť, kde sú podávané luxusné bufetové raňajky a hostia si môžu počas celého dňa bez obmedzenia dať kávu alebo čaj. V miestnosti je biliard, steelové šípky a stolný futbal. Pre deti je k dispozícii detský kútik a TV s X-BOXom a množstvom rôznych hier. Vo vedľajšom salóniku je ďalšia veľkoplošná oblá smart TV a Playstation 4 PRO.

Súčasťou hotela je aj tradičná slovenská reštaurácia Terchovská koliba Diery. Okrem poctivých slovenských jedál ponúkame aj vegánske jedlá a jedlá bezlepkové. Počas celého roka čapujeme špeciály z dvoch remeselných pivovarov. Miestny horský pivovar Vŕšky, ako aj pivovar Predná Hora sú zárukou spokojnosti pravidelných aj občasných pivárov. Samozrejmosťou je výber kvalitných slovenských vín, dokonca aj vegánskych. Hoteloví hostia si užívajú kolibu so zľavou.

Pri hoteli je taktiež vonkajšie detské ihrisko s hojdačkami, pieskoviskom a preliezačkami, ktoré môžete sledovať z vonkajšej terasy našej koliby.

Počas celého roka pripravujeme rôzne zvýhodnené pobytové balíky. Či už máte záujem o wellness pobyt, víkendový pobyt, pobyt s deťmi, alebo pobyt len pre vás dvoch, či chcete v Terchovej stráviť jarné prázdniny, alebo Silvestra, zavolajte priamo na recepciu a naše milé recepčné s vami radi prediskutujú možnosti a pripravia pobyt na mieru.

Stačí zavolať na číslo +421 911 569 532, alebo napísať na mailovú adresu info@hotel-diery.sk, alebo kliknite na tlačidlo, vyplňte údaje a my sa vám ozveme!