BUFETOVÉ RAŇAJKY - SPOLOČENSKÉ HRY - DETSKÝ KÚTIK - RELAX A ZÁBAVA BEZ OBMEDZENÍ

Hotel Diery *** je naozaj skvelou voľbou pre rodinné dovolenky a pobyty s deťmi. Okrem útulného wellness a tradičnej slovenskej reštaurácie ponúka svojim hosťom veľkú spoločenskú miestnosť. Aj vďaka tejto možnosti si u nás môžete vychutnať skvelý pobyt aj v prípade nepriaznivého počasia. Pobyt s deťmi v našom hoteli je naozaj skvelou voľbou.

Život v spoločenskej miestnosti začína 7:30, kedy začíname podávať luxusné bufetové raňajky. Počas celého dňa v nej pre všetkých hostí ostáva k dispozícii káva, čaj a ovocie bez obmedzení.

Po raňajkách si v nej môžete zahrať biliard, stolný futbal a steelové šípky, alebo s celou rodinou a kamarátmi hrať do noci karty. Na recepcii si môžete zapožičať aj rôzne spoločenské hry. Detský kútik s hračkami, legom a potrebami na písanie, kreslenie a vystrihovanie je doplnený o veľku TV s hernou konzolou X-BOX a množstvom rôznych hier. Vo vedľajšom salóniku je k dispozícii veľká oblá smart TV s hernou konzolou Playstation 4 PRO s obľúbenými hrami ako FIFA, NHL a Fortnite. Hry pravidelne dopĺňame a obmieňame.

Menší detský kútik ponúka aj naša Terchovská koliba Diery. Rezervujte si jeden zo stolov priamo pri kútiku, majte vaše deti stále pod dohľadom a užívajte si autentickú atmosféru koliby a poctivé tradičné slovenské jedlá. Pri hoteli je taktiež vonkajšie detské ihrisko s hojdačkami, preliezačkami a pieskoviskom. Sadnite si na vonkajšiu terasu našej koliby a svoje deti nestratíte z dohľadu.

V rámci Terchovej sa s deťmi môžete pohybovať aj Terchovským vláčikom, ktorý si deti určite zamilujú. Nastúpiť môžete priamo pred hotelom. Okružná jazda vás dovezie do centra Terchovej, kde si môžete nakúpiť, navštíviť drevený betlehém vo farskom kostole, alebo múzeum Juraja Jánošíka v budove obecného úradu oproti kostolu. Ak by ste chceli prestriedať naše skvelé jedlá pizzou, v centre obce nájdete pizzeriu Italy s otvorenou pecou, v ktorej pečú naozaj skvelú pizzu. Vláčik vás ďalej odvezie popod sochu Jánošíka do Vrátnej doliny. Prvou zastavkou sú Tiesňavy, kde začínajú náročné turistické chodníky na Boboty a Zbojnícky chodník. Ďalšou zástavkou je Štefanová, odkiaľ vedie pomerne ľahka turistická trasa cez Jánošíkove diery späť na hotel. Určite však odporúčame vyviezť sa ku kabínkovej lanovke a ňou sa vyviezť na Chleb, kde si môžete užívať nádherne výhľady na celú Malú Fatru, pokračovať túrou po hrebeni, alebo navštíviť Chatu pod Chlebom, alebo Chatu na Grúni.

V Terchovej si určite musíte spraviť prechádzku na rozhľadňu Terchovské srdce, ktorá sa vypína nad centrom obce. Ak si chcete spraviť opekačku, vyberte sa náučným chodníkom Jánošíkovým chotárom, ktorý vás privedie k niekoľkým opekaniskám, ako aj symbolickému rodnému domu Juraja Jánošíka. Začína pri autobusovej stanici, za ktorou vystúpate schodami nad farský kostol a pokračujete krátkym stúpaním cez lúky, kde sa pasú ovečky. Ďalej vás už povedie vyšľapaný chodník a informačné tabule. Keď už bude v časti Struháreň, určite navštívte model železnice o rozlohe viac ako 50 m2.