AUTENTICKÁ TERCHOVSKÁ KOLIBA - TRADIČNÁ SLOVENSKÁ KUCHYŇA - JEDINEČNÁ ATMOSFÉRA


Terchovská Koliba Diery, ako priama súčasť hotela Diery*** je známa a vychýrená tradičná slovenská reštaurácia v Terchovej. Táto autentická terchovská koliba sa nachádza na prízemí hotela a vstupiť do nej môžete tak cez terasu ako aj cez hotelovú recepciu. Vnútornú i vonkajšiu časť koliby zútulňuje veľký krb a skvelé dopĺňa autentickú atmosféru.

Poctivá domáca kuchyňa je založená na vyberaných čerstvých surovinách poväčšine od lokálnych výrobcov. Kuchári zo starých terchovských rodov sú zárukou prípravy podľa poctivých starých receptov a gastronomického zážitku pre všetkých, ktorí obľubujú to pravé slovenské. Rokmi overený jedálny lístok, sezónne a denné menu, ale aj drobné zmeny a doplnky podľa vašich preferencií sú zárukou spokojnosti milovníkov tradičnej slovenskej kuchyne v terchovskej verzii. Ponúkame tiež bezlepkové verzie tých najtradičnejších dobrôt aj vegánske jedlá. U nás vždy nájdete ponuku obľúbených slovenských vín a výber ležiakov a špecialov z malých slovenských remeselných pivovarov.

Hostia ubytovaní v hoteli Diery *** si môžu užívať našu kolibu so zľavou.

Zaparkovať môžete priamo pred kolibou, kde je vaše auto pod dozorom hotelových kamier.

Parkovanie je prvých 90 minút bezplatné.
Takisto, môžete navštíviť našu novú štýlovú Besiedku Diery - tradičná kolibová krčma s čapovanými nápojmi a v lete i s točenou zmrzlinou, vhodná i pre uzavretú spoločnosť pri krbe s kapacitou do 50 osôb.logo 15rokov Terchovská Koliba s Vami

Nech už je Váš dôvod návštevy Terchovej akýkoľvek. Či je to po dni plnom aktivít a zážitkov, ktoré tento kraj v lete i v zime ponúka alebo len tak Terchovou prechádzate niet nad poctivý domáci obed, prípadne večeru, ktorú Vám ponúka naša reštaurácia - tradičná slovenská koliba - Terchovská koliba Diery v Terchovej. Terchovská Koliba Diery, to je štýlové prostredie, príjemná terchovská ľudová muzika, pozorná obsluha a hlavne výborná poctivá domáca slovenská kuchyňa, navyše pri mnohých hlavne tradičných slovenských jedlách i v bezlepkovej verzii.


Kapacita Terchovskej Koliby Diery je 90 osôb v dvoch oddelených nefajčiarskych miestnostiach (60+30), v zime pri teplom krbe, v lete s príjemnou slnečnou letnou terasou pre ďaľších 50 osôb. Súčasťou Koliby je i veľký detský kútik, ako aj vonkajšie detské ihrisko...