DOVOLENKA NA SLOVENSKU - DOVOLENKA V MALEJ FATRE - DOVOLENKA S DEŤMI

Neviete kam s deťmi? Alebo hľadáte wellness pobyt len pre vás dvoch?

Terchová a jej okolie je zárukou skvelej dovolenky počas celého roka. Zákutia národného parku Malá Fatra ako Jánošíkové Diery a Vrátna dolina, ale aj ďalšie lokality, atrakcie a jedinečné kultúrne akcie, to je tá pravá dovolenka na Slovensku. Lyžiarske stredisko Vrátna Free Time Zone a Paseky, rozhľadňa Terchovské srdce, múzeum Juraja Jánošíka, lanovka na Chleb, či horský pivovar Vŕšky, to je len malá časť toho, čo táto lokalita ponúka. Keďže Terchová leží na okraji Horného Považia, Orava a Liptov s množstvom ďalších atrakcií sú len na skok. Lyžiarske strediská ako Kubínska / Kubínska hoľa a Orava snow - SKI Oravská Lesná, aquapark AquaRelax Dolný Kubín, hrady a zámky, neďaleká Stará Bystrica s lesnou úvraťovou železničkou, to je len zlomok toho, čo vám tento región ponúka.

A ak máte radi útulné rodinné hotely, Hotel Diery *** je to najlepšie, čo Terchová a Vrátna ponúka. Počas celého roka si tu môžete vybrať z rôznych pobytových balíkov, takže neváhajte a využite možnosť tej najlepšej ceny pre Vašu dovolenku na Slovensku. Hotel Diery *** ponúka komfortné izby, úžasné wellness s tromi saunami a vírivkami a tradičnú slovenskú reštauráciu. Pre vás i pre vaše deti máme veľkú spoločenskú miestnosť, kde si okrem luxusných bufetových raňajok môžete počas celého dňa bez akýchkoľvek obmedzení dať kávu a čaj. V miestnosti si môžete zahrať biliard, šípky a stolný futbal. Pre vaše deti je tu detský kútik a x-box s množstvom hier. Vo vedľajšom salóniku je k dispozícii veľký oválny smart televízor s Playstation 4 PRO.

Pri hoteli nájdete aj vonkajšie detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkami a preliezkami. Na deti môžete dozerať priamo z terasy našej reštaurácie Terchovská koliba Diery. Okrem poctivých tradičných jedál nájdete v našej kolibe aj jedlá vegánske a bezlepkové. Počas celého roka čapujeme pivo z dvoch remeselných pivovarov. Miestný horský pivovar Vŕšky aj pivovar Predná Hora sú zárukou výberu aj kvality. Samozrejmosťou je vínna karta s kvalitnými slovenskými vínami a to aj vegánskymi.

Hneď za hotelom začína turistický chodník cez Jánošíkove diery. Vybrať si môžete ľahšiu prechádku na Podžiar, alebo do Štefanovej, alebo môžete prejsť dierami a vystúpať na Malý alebo Veľký Rozsutec.

Strávte prázdniny na slovensku. Vianoce, Silvester, jarné či letné prázdniny, región Malá Fatra, Terchová, Vrátna a Štefanová majú vždy čo ponúknuť.

Milé recepčné s vami vždy radi prediskutujú možnosti. Volajte +421 911 569 532, alebo píšte na info@hotel-diery.sk, alebo kliknite na tlačidlo a my sa vám ozveme!