POBYTOVÝ BALÍK JAR 2024 - WELLNESS POBYTY - POBYTY S DEŤMI - ROMANTICKÉ POBYTY

PREDLŽENÝ WELLNESS VÍKEND - VÍKENDOVÝ WELLNESS POBYT - JARNÉ PRÁZDNINY NA SLOVENSKU

Jar v kopcoch Malej Fatry je jednoducho úžasná. Teplé lúče horského slnka, pučiace stromy, zelené lúky, zurčiace potôčiky zásobované topiacim sa snehom. V tomto prostredí sa ľahko zbavíte jarnej únavy a naberiete energiu po zime. Skvelý tip na pobyt s deťmi, či romantický pobyt pre dvoch.

A ak máte radi útulné rodinné hotely, Hotel Diery *** je to najlepšie, čo Terchová, Vrátna a Malá Fatra ponúka. Hotel priamo na vstupe do Jánošíkových Dier. Tu môžete rozchodiť jarnú únavu, relaxovať pri masáži, naberať nové sily v úžasnom wellness a užívať si skvelú kuchyňu tradičnej slovenskej reštaurácie Terchovská koliba Diery. Útulné ubytovanie v čistých a pohodlných izbách je len čerešničkou na torte.

V príprade nepriaznivého počasia môžete využiť hotelovú spoločenskú miestnosť, kde si môžete zahrať billiard, šípky, stolný futbal a vaše detičky sa môžu zahrať v jednom z dvoch detských kútikov. Väčšie deti, ale aj dospelí si môžu zahrať X-box a PS4 PRO, či sledovať rôzne programy v salóniku s veľkou zahnutou obrazovkou. Ak vás počasie úplne neodradí, môžete navštíviť múzeum Juraja Jánošíka, vyviezť sa lanovkou na Chleb, kde si v teple hornej stanice lanovky môžete užívať nádherné výhľady na pestrofarebnú Malú Fatru. V Terchovej môžete vidieť unikátny model železnice s rozlohou viac ako 50 m2, jedinečný drevený betlehem v miestnom kostole, od ktorého si môžete spraviť krátku prechádzku na rozhľadňu Terchovské srdce. Obísť nemôžete ani 7,5m vysokú sochu Juraja Jánošíka, ktorá sa týči nad starou dedinou, odkiaľ je to len na skok do horského pivovaru Vŕšky.

Región Mala Fatra však toho ponúka omnoho omnoho viac...