POBYTOVÝ BALÍK - LYŽOVAČKA, TURISTIKA V ZIME - WELLNESS A RELAX - JARNÉ PRÁZDNINY 2024

ZIMNÁ DOVOLENKA NA SLOVENSKU - LYŽOVAČKA, TURISTIKA, BEŽKOVANIE, SKIALP - WELLNESS A RELAX - TERCHOVÁ VRÁTNA MALÁ FATRA

Zima na horách v Národnom parku Malá Fatra to je predovšetkým skvelá lyžovačka v lyžiarskom stredisku Vrátna, prekrásna zimná turistika v bielučkej scenérii Malej Fatry, bežkovanie a skialp. V regióne však nájdete o mnoho viac. Ďalšie strediská v okolí ako ORAVA SNOW v Oravskej Lesnej, Veľká Rača Oščadnica, či Kubínska Hoľa ponúkajú rozmanité možnosti. Jánošíkové diery v zime zas ponúkajú jedinečnú a neopakovateľnú atmosféru s ľadopádmi. Oddych po aktívnom dni zas nájdete v útulnom rodinnom hoteli Diery *** práve na vstupe do Jánošíkových dier. Hotel Diery *** ponúka komfortné ubytovanie aj pre pobyty vo dvojici, ale aj pre rodiny s deťmi.

Vrátna Free Time Zone

PREŽITE NAJKRAJŠIE JARNÉ PRÁZDNINY S DEŤMI NA HORÁCH

Hotel Diery *** je naozaj to najlepšie ubytovanie, čo Terchová, Vrátna a Malá Fatra ponúka. Hotel priamo na vstupe do Jánošíkových Dier. Tu môžete relaxovať a naberať sily v úžasnom wellness, v saunách, vírivkách, alebo pri masáži. Užívať si skvelú kuchyňu tradičnej slovenskej reštaurácie Terchovská koliba Diery. Útulné ubytovanie v čistých a pohodlných izbách je len čerešničkou na torte.

V príprade nepriaznivého počasia môžete využiť hotelovú spoločenskú miestnosť, kde si môžete zahrať billiard, šípky, stolný futbal a vaše detičky sa môžu zahrať v jednom z dvoch detských kútikov. Väčšie deti, ale aj dospelí si môžu zahrať X-box a PS4 PRO, či sledovať rôzne programy v salóniku s veľkou zahnutou obrazovkou. Pobyt s deťmi u nás, zaručená spokojnosť! Ak vás počasie úplne neodradí, môžete navštíviť múzeum Juraja Jánošíka, vyviezť sa lanovkou na Chleb, kde si v teple hornej stanice lanovky môžete užívať nádherné výhľady na pestrofarebnú Malú Fatru. V Terchovej môžete vidieť unikátny model železnice s rozlohou viac ako 50 m2, jedinečný drevený betlehem v miestnom kostole, od ktorého si môžete spraviť krátku prechádzku na rozhľadňu Terchovské srdce. Obísť nemôžete ani 7,5m vysokú sochu Juraja Jánošíka, ktorá sa týči nad starou dedinou, odkiaľ je to len na skok do horského pivovaru Vŕšky.

Región Mala Fatra však toho ponúka omnoho omnoho viac...

Každý piatok od 5.1.2024 do 8.3.2024 máme v pláne jedinečné degustačné večere s Ťažkou muzikou pod názvom Terchovský večer - Tak sa jedlo v Terchovej kedysika....

Neváhajte a rezervujte si pobyt ešte dnes!

Napíšte na info@hotel-diery.sk, alebo zavolajte na +421 911 569 532 priamo jednej z našich milých recepčných, s ktorými si dohodnete pobyt na mieru.

Tešíme sa na vás!