Svadba v Žiline - svadobná hostina v Terchovej

 

VAŠA DOKONALÁ SVADBA U NÁS V TERCHOVEJ

 

SVADOBNÁ HOSTINA HOTEL DIERY *** TERCHOVÁ, ŽILINA A OKOLIE

 

Váš svadobný deň je pre nás vždy dňom výnimočným a od toho sa odvýja aj naša ponuka služieb spojených či s prípravou alebo samotnou realizáciou Vášho svadobného dňa, ktorý Vám na základe našich dlhoročných skúseností a na základe mnohých spokojných zákazníkov ponúkame zrealizovať.

 

 

SVADOBNÁ MIESTNOSŤ V TERCHOVEJ LEN 26 KM OD ŽILINY

 

 

Ponúkame Vám novo zrekonštruovanú svadobnú miestnosť v hoteli Diery ***, v Terchovej len 26 km od Žiliny, o kapacite až do 90 osôb ( max 100 ), ktorú Vám vieme pripraviť na mieru presne podľa Vaších predstáv, ako aj vynikajúce jedlo počas svadobnej hostiny a príjemnú a pozornú obsluhu.

 

 

SVADOBNÝ BALÍK PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

 

Svadobný balíček máte možnosť pripraviť si úplne sami, pričom Vám veľmi flexibilne vieme zabezpečiť požadovanú výzdobu miestnosti, možnosť vyzdobiť si miestnosť sami, prípadne využiť služby externej agentúry. Takisto Vám ponúkame možnosť ubytovania za zvýhodnené ceny, pričom dve izby Vám ponúkame automaticky úplne zadarmo. Taktiež máte k dispozícii kompletne celý jeden chladiaci box, kde si už večer pred svadbou môžete doviezť zákusky, ovocie, rôzne napr. syrové chuťovky a vlastný alkohol, za ktorý neúčtujeme žiaden poplatok.

 

V odkaze na stiahnutie si excelového súbora Svadobná ponuka Hotel Diery *** si nájdete komplet celú ponuku svadobného menu, pričom ako druhé jedlo Vám ponúkame teplý bufet s pečenými bavorskými kolenami, ktorý má u svadobčanov vždy obrovský úspech a ktorý všetkým záujemcom o svadobnú hostinu v našom hoteli vždy doporučujeme. Okrem tohto je možné pripraviť i bufet studený, príp. akékoľvek iné jedlo, ktoré v ponuke nenájdete. Vám stačí vybrať si požadované jedlá a ich množstvá a excel Vám prepočíta hodnotu celej svadby na 1 osobu. Prednastavené množstvá sú doporučené na základe Vami zadaného počtu osôb, pričom cena svadobného menu začína u nás už na približne 22 Eurách.

 

Svadobná ponuka excel download

 

V prípade akýchkoľvek otázok alebo doplňujúcich informácií, prípadne za účelom dohodnutia stretnutia alebo len nezáväznej obhliadky, neváhajte kontaktovať našu skvelú event manažérku p. Katarínu Hlaváčovú na telefónnom čísle 00421 (0) 911 114555, prípadne na info@hotel-diery.sk