HOTEL DIERY*** - VÁŠ HOTEL PRI KAŽDEJ NÁVŠTEVE TERCHOVEJ...


Hotel Diery*** Vám ponúka ubytovanie v malebnej dedinke Terchová, v časti Biely Potok a to v lokalite, ktorá je považovaná za najlepší východiskový bod pre turistickú trasu, cez skalný kaňon Jánošíkove Diery, ktorá ponúka okrem neopakovateľnej atmosféry Dierového kaňonu, s prekrásnymi vodopádmi a rebríkmi, i možnosť výletov na Malý a Veľký Rozsutec, ako aj mnoho ďalších výletov do známej Vrátnej doliny.

Ubytovanie ponúkame v kompletne stavebne zrenovovaných (2009) a pohodlných izbách, pričom každá izba je štandardne vybavená sociálnym zariadením s vaňou, sprchou a WC. Prevažná väčšina izieb má buď balkón ( izby SUPERIOR ) alebo terasu ( izby STANDARD ). Izby SUPERIOR sú kompletne zrenovované izby s novým dizajnovým nábytkom, vytvoreným špeciálne pre Hotel Diery***, s čerstvým ovocím a fľašovanou vodou nachystanou pri Vašom príchode.

Všetky izby sú od roku 2017 vybavené LCD TV, s hotelovou televíziou od spolčnosti ANTIK, s bohatou ponukou HD programov, 20-dňovým TV archívom a možnosťou pripojenia USB zariadení.

Ubytovaným hosťom ponúkame zadarmo: bohaté bufetové raňajky, wi-fi pripojenie na internet v celom objekte hotela a monitorované parkovisko, ktoré však predovšetkým v letných mesiacocha a cez víkendy býva značne vyťažené a preto doporučujeme priplatiť si parkovanie na vyhradených miestach. Hotelovým hosťom ponúkame možnosť využiť takisto raňajkovú miestnosť v reštaurácii na poschodí ako spoločenskú miestnosť, ktorú ponúkame ubytovaným hosťom s biliardom, kalčetom, Xboxom a ďalšími spoločenskými hrami úplne zadarmo. Hoteloví hostia tu majú k dispozícii takisto dobrú kávu, čaj a horúcu vodu zadarmo, v čase 18:00 - 24:00 je v intervaloch k dispozícii i obsluha.

Domáce zvieratká sú u nás vítané, náš hotel je známy ako priateľský k domácim zvieratám, hlavne vďaka vzťahu majiteľov ku domácim miláčikom. Kvôli zvyšeným nárokom na poriadne čistenie sme však od roku 2017 pristúpili k spoplatneniu pobytu s domácim zvieratkom. Pri požiadaní o bezplatnú výbavu pre zvieratá Vám však už pri príchode nachystáme misky na jedlo a na vodu ( s čerstvou vodou ) a pelíšek pre domáce zvieratko.