Firemné akcie, konferencie a školenia, Terchová

 

FIREMNÉ AKCIE, VEČIERKY, ŠKOLENIA, KONFERENCIE, TEAMBUILDING

 

 

Hotel Diery *** Vám ponúka príjemné a u mnohých firiem veľmi obľúbené prostredie v Jánošíkových dierach na vstupe do Národného parku Malá Fatra, ako ideálne miesto pre Vaše firemné stretnutia, konferencie, firemné školenia, firemné či vianočné večierky a rôzne akcie.

 

FIREMNÁ PONUKA - HOTEL DIERY *** TERCHOVÁ VRÁTNA

 

KONFERENČNÁ MIESTNOSŤ HOTEL DIERY ***

 

Naša konferenčná miestnosť ponúka výnimočný priestor pre firemné konferencie, kongresy, školenia či firemné slávnostné obedy - s kapacitou až do 150 osôb v prekrásnom prostredí národného parku Malá Fatra. Miestnosť je plne vybavená pre potreby konferencií a školení ( wifi dataprojektor, plátno, ozvučenie, zatemnenie, flipchart, klimatizácia, wi-fi internet ). Táto miestnosť disponuje ešte malým salónikom s kapacitou do 12 osôb a spolu sa nachádzajú v oddelenej a nerušenej časti hotela.

 

 

ŠTÝLOVÁ TERCHOVSKÁ KOLIBA - FIREMNÉ AKCIE A VEČIERKY

 

Terchovská koliba Diery je známa predovšetkým svojou vychýrenou poctivou domácou kuchyňou, je však takisto ideálnym miestom pre Váš firemný večierok, akciu, stretnutie či firemný obed - s kapacitou až do 100 osôb. Ponúkame Vám štýlové prostredie pre príjemné firemné posedenie pri pečenom prasiatku, tradičných terchovských špecialitách ( ako halušky, harule, divinové a grilované špeciality ) a dobrom slovenskom vínku, pivku, prípadne pri dobrej borovičke s horcom... Možnosťou je i pozvanie a zahranie terchovskej muziky, zorganizovanie zbojníckeho prepadu v kolibe alebo novinka od sezóny 2013 a to špeciálny zážitkový večer Tak sa jedlo v Terchovej kedysika ...

 

 

http://www.hotel-diery.sk/vecera-s-muzikou-terchova/

 

 

 

UBYTOVANIE PRE FIREMNÉ AKCIE

 

Hotel Diery *** disponuje ore Vaše potreby i komfortným ubytovaním s kapacitou až do 75 osôb v 24 izbách. Pri väčších skupinách je možnosť ubytovania v blízkych partnerských hoteloch.

 

 

WELLNES - FIREMNÉ AKCIE SPOJENÉ S NÁVŠTEVOU WELLNES

 

Hotel Diery *** síce zatiaľ nedisponuje vlastným wellnes centrom, v prípade záujmu o spojenie firemnej akcie s návštevou wellnesu ponúkame niekoľko možností priamo v Terchovej i so zabezpečením dopravy, navyše pre hostí Hotela Diery***, so zaujímavými zľavami. Od roku 2016, však našu ponuku rozširujeme i o vlastné wellness centrum priamo v hoteli s kapacitou pre organizované skupiny až do 20 osôb...

 

TEAMBUILDING - VONKAJŠÍ AREÁL - HOTEL DIERY ***

 

Hotel Diery *** disponuje takisto rozsiahlym areálom, priamo za hotelom, na vstupe do Jánošíkových Dier, kde ponúkame možnosť mnohých teambuildingových aktivít. Takisto sa tu nachádza ohnisko s možnosťou krytej opekačky alebo grilovačky, ktoré ponúka príjemný obed vonku na čerstvom vzduchu. Pre potrebu firemného teambuildingu vieme zabezpečiť rôzne súťaže ako hľadanie Jánošíkovho pokladu v Jánošíkových dierach, turistický prechod Jánošíkovymi dierami so sprievodcom a návratom zo Štefanovej na profi kolobežkách, splavy rieky Orava, paintballový turnaj, ľukostreľbu, preťahovanie lanom, rúbanie alebo pílenie dreva, či tradičnejšie terchovské ako napríklad zatĺkanie klincov do klátu či hádzanie zemiakov do koša na diaľku... Kompletnú ponuku teambuildingových aktivít nájdete v prezentácii našej partnerskej agentúry, ktorá nám tieto aktivity zabezpečuje na si môžete stiahnuť v nasledovnom odkaze:

 

Kompletná ponuka eventovej agentúry Damaro Riecky

 

 

Kompletnú ponuku Vám vieme vypracovať veľmi rýchlo a flexibilne na základe Vašich požiadaviek, nech už sú akékoľvek.

 

 

V prípade akýchkoľvek otázok alebo požiadavky doplňujúcich informácií, neváhajte kontaktovať priamo našu event manažérku p. Katarínu Hlaváčovú na telefónnom čísle 00421 (0)911 114555, prípadne na info@hotel-diery.sk.

 

... vieme Vám pripraviť veľmi zaujímavú a flexibilnú ponuku, nech sú Vaše požiadavky akékoľvek ...